Apple Watch 4 GPS+Cellular 40mm Aluminium Silver Seashell Sport

439.00 

Apple Watch 4 GPS+Cellular 40mm Aluminium Silver Seashell Sport Loop

 

Úplne nové. Pre tvoje lepšie ja.

Predstavujeme Apple Watch Series 4. V novom dizajne. A od základov prepracované, aby ti pomáhali žiť aktívnejšie, zdravšie a zostať v kontakte.

 

Hodinky Apple Watch Nike+ s aplikáciou Nike Run Club sú dokonalým partnerom na behanie. Pre väčšinu ľudí je to však len jedna časť ich tréningu. A práve preto spoločnosť Nike vytvorila aplikáciu Nike Training Club, s ktorou máš poruke veľký výber cvičení a trénerov. Pomôžu rozvíjať tvoju vytrvalosť aj silu a pozdvihnúť tvoju kondíciu na vyššiu úroveň.

 

Reflexná športová slučka Nike. Neprehliadnu ťa.

Niekedy nestihneš ísť behať inak, než ešte ráno po tme alebo až po zotmení. Preto si k Apple Watch Nike+ Series 4 môžeš vybrať aj športovú slučku Nike s votkaným špeciálnym reflexným vláknom. To odráža svetlo, ktoré naň zasvieti, aby ťa stále bolo vidno.

 

Ciferníky Nike. V ešte lepšej forme.

Nový displej so zaoblenými rohmi a zúženými okrajmi je oproti predchádzajúcej generácii väčší o viac než 30 %. A exkluzívne ciferníky Nike dodajú svojimi sýtymi farbami energiu každej tvojej aktivite.

 

Aplikácia Nike+ Run Club. Je v nej viac, aby si z nej mal viac.

Milióny bežcov po celom svete si bez nej nevedia prestaviť svoje tréningy. A teraz ťa v nej môžu povzbudzovať aj vlastné odkazy. O dôvod viac začať behať s Nike Run Club.

 

Aplikácia Nike Training Club. Lepší spôsob, ako sa zapotiť.

Svetoví tréneri Nike Master Trainers ti vo viac než 180 bezplatných cvičeniach dajú riadne do tela. Pomôžu ti zlepšiť tvoju kondíciu alebo zrýchliť beh. Okrem toho počas dňa dostávaš tipy ako uzavrieť svoj kruh Tréning.

 

Celkom nový dizajn

Namiesto evolúcie, revolúcia.

Najväčší displej Apple Watch doteraz. Nový elektrický senzor tepovej frekvencie. Vynovená Digital Crown s haptickou odozvou. Dobre známe, a predsa úplne nové hodinky Apple Watch Series 4 nastavujú nový štandard v tom, čo môžu hodinky ponúkať.

 

Series 4 prichádza so zásadne vylepšeným dizajnom a technických spracovaním Apple Watch. Každý jeden detail sme dôkladne premysleli. Od zaoblených rohov väčšieho a úplne nového displeja až po architektúru čipu S4. Apple Watch boli vždy jedinečne osobným produktom. A teraz dokážu ešte viac.

 

Najväčší displej Apple Watch doteraz. Veľká vec.

Hodinky Apple Watch definuje ich displej. A preto Series 4 posúva jeho hranice ešte ďalej. Chceli sme ho zväčšiť tak, aby sa výrazne nezmenila veľkosť krytu a zároveň sa zachovala výdrž batérie. Vďaka užším okrajom je teraz obrazovka o 30 % väčšia a nová technológia displeja LTPO šetrí energiu, takže na jedno nabitie ti hodinky vydržia celý deň.

 

Nový rozmer zážitkov.

Zaoblené rohy presne kopírujú líniu krytu a dotvárajú tak jeho príťažlivejší a uhladenejší vzhľad. Vďaka nim siaha obraz aj dotykový povrch až k okrajom displeja.

 

Viac informácií v každom milimetri.

Nanovo navrhnuté rozhranie naplno využíva väčšie rozmery displeja a zobrazuje viac informácií s väčšími detailmi. Nový ciferník Infograf dokáže zobraziť až osem komplikácií, takže toho naraz uvidíš a urobíš viac.

 

Úplne nový čip S4.

S4 nie je len procesor. Je to celý systém sústredený do jedného komponentu – SiP (System in Package). Táto architektúra umožňuje vtesnať úžasné funkcie do miniatúrneho priestoru v hodinkách. Apple Watch sú v skutočnosti jediným produktom na svete, ktorý celý beží na princípe systému SiP.

Apple Watch Nike+. Šport nás spája.

 

 

 

 

 

MÁM ZÁUJEM
SKU: bestcena-7925 Category: Tag:

Ďalšie informácie

Výrobca

Náš výber na instagrame

MENU

Apple Watch 4 GPS+Cellular 40mm Aluminium Silver Seashell Sport

Apple Watch 4 GPS+Cellular 40mm Aluminium Silver Seashell Sport

439.00 

Add to Cart