Huawei Watch GT Classic Brown

143.00 

Huawei Watch GT Classic Brown

 

Nadčasové, ideálne pre váš aktívny život a nabité funkciami – to sú športové hodinky Huawei Watch GT. Užite si klasický dizajn okruhlého ciferníku v spojení s pokročilými funkciami. Hodinky sú vhodné pre každodenné nosenie vďaka konštrukcii z keramického rámu, plášta z nerezovej ocele a špeciálneho DLC povlaku.

 

Dokáže s vami držať krok

Nový inteligentný systém šetrenia batérie sa postará o nadštandardne dlho dobu používania. Chytré hodinky podľa aktivity spoznajú, či sa majú prepnúť do režimu výkonu či efektivity. Prispôsobí tak energiu podľa aktuálnej vykonávanej aktivity a budú Vás sprevádzať na každom kroku až neuveriteľné dva týždne.

 

Citlivejšie senzor srdcového tepu

Senzor stráženie srdcovej aktivity TrueSeen pracuje ešte efektívnejšie a presnejšie než predchádzajúce generácie senzorov. Teraz je tu použitý samoučiacou sa algoritmus, ktorý poskytne tie najpresnejšie výsledky, a to všetko okamžite v reálnom čase. To je skvelým pomocníkom napríklad pri behaní. V režime inteligentného tréningu Vás hodinky sami vedú a odporúčajú úpravu tempa.

 

Presné určovanie polohy

Vďaka modernému GPS, ktoré podporuje dôležité hlavné systémy (GPS, Galileo a Glonass) dosahujú hodinky vynikajúcu presnosť v určovaní polohy. Satelity vyhľadajú Vašu pozíciu naozaj veľmi rýchlo a presne.

 

Parťák do každého prostredia

Nech chodíte po meste a prijímate hovory, pretiahnete telo v posilňovni či vyrazíte do prírody, tieto multifunkčné športové hodinky Vás nesklamú. Bez problémov zmeriate spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť či dobu aktivity. Hodinky sú tiež vodotesné až do 50 metrov, takže vodné tréning rozhodne vynechať nemusíte. Ak vyrazíte do hôr, oceníte funkcie ako barometer, GPS alebo kompas.

 

Inteligentný monitoring spánkovej aktivity

Tieto hodinky dokážu tiež monitorovať priebeh a kvalitu spánku. Technológia TruSleep pozorne monitoruje priebeh každého cyklu spánku a podľa vyhodnotených dát je schopná odporučiť až 200 návrhov, ktoré by mohli Váš spánok skvalitniť.

 

Značka

Huawei

 

Použitie

Smartwatch

 

Typ displeja 

AMOLED

 

Uhlopriečka displeja 

1.39" 

 

Rozlišenie displeja

454 × 454

 

Slot pre SIM 

neobsahujú

 

Funkcie

GPS

GLONASS

gyroskop

akcelerometer

Snímač tepovej frekvencie

Snímač okolitého osvetlenia

 

Kapacita baterie

420 mAh

 

Pohotovostná doba 

336 hod

 

Rozmery

46,5 x 46,5 x 10,6 mm

 

Hmotnosť 

46 g

 

MÁM ZÁUJEM
SKU: bestcena-8203 Category: Tag:

Ďalšie informácie

Výrobca

Náš výber na instagrame

MENU

Huawei Watch GT Classic Brown

Huawei Watch GT Classic Brown

143.00 

Add to Cart