Hodinky

Casio: Japonská značka hodiniek pre každého

Casio je japonská spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou elektroniky, vrátane hodiniek. Spoločnosť bola založená v roku 1946 a odvtedy sa stala jednou z najväčších a najznámejších výrobcov hodiniek na svete.

Casio je japonská spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou elektroniky, vrátane hodiniek. Spoločnosť bola založená v roku 1946 a odvtedy sa stala jednou z najväčších a najznámejších výrobcov hodiniek na svete.

Modely hodiniek Casio

Casio vyrába širokú škálu hodiniek pre všetky vekové kategórie a záujmy. Medzi najznámejšie modely patria:

  • G-Shock - odolné hodinky, ktoré sú navrhnuté tak, aby vydržali aj tie najextrémnejšie podmienky.
  • Baby-G - ženská verzia G-Shock hodiniek.
  • Elegance - elegantné hodinky pre ženy a mužov.
  • ProTrek - outdoorové hodinky, ktoré sú navrhnuté pre náročné podmienky.
  • Edifice - športové hodinky pre mužov.
  • Oceanus - luxusné hodinky pre mužov.

G-Shock

G-Shock hodinky sú pravdepodobne najznámejšími hodinkami Casio. Tieto hodinky sú známe svojou extrémnou odolnosťou. Sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a sú navrhnuté tak, aby vydržali pád z výšky 10 metrov, náraz 100 g a tlak 200 atmosfér.

G-Shock hodinky sú dostupné v širokej škále štýlov a farieb, aby vyhovovali každému vkusu. Sú skvelým doplnkom pre každého, kto hľadá odolné a spoľahlivé hodinky, ktoré vydržia aj tie najnáročnejšie podmienky.

Baby-G

Baby-G sú ženská verzia G-Shock hodiniek. Tieto hodinky sú rovnako odolné ako G-Shock, ale sú navrhnuté tak, aby vyhovovali ženskému štýlu.

Baby-G hodinky sú dostupné v širokej škále štýlov a farieb, aby vyhovovali každému vkusu. Sú skvelým doplnkom pre každú ženu, ktorá hľadá odolné a spoľahlivé hodinky, ktoré vydržia aj tie najnáročnejšie podmienky.

Elegance

Elegance hodinky sú navrhnuté pre ženy a mužov, ktorí hľadajú elegantné a štýlové hodinky. Tieto hodinky sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a sú navrhnuté tak, aby vydržali roky používania.

Elegance hodinky sú dostupné v širokej škále štýlov a farieb, aby vyhovovali každému vkusu. Sú skvelým doplnkom pre každú príležitosť.

ProTrek

ProTrek hodinky sú outdoorové hodinky, ktoré sú navrhnuté pre náročné podmienky. Tieto hodinky sú vybavené rôznymi funkciami, ktoré sú užitočné pre outdoorové aktivity, ako je napríklad kompas, výškomer, barometer a teplomer.

ProTrek hodinky sú dostupné v širokej škále štýlov a farieb, aby vyhovovali každému vkusu. Sú skvelým doplnkom pre každého, kto rád trávi čas v prírode.

Edifice

Edifice hodinky sú športové hodinky pre mužov. Tieto hodinky sú vybavené rôznymi funkciami, ktoré sú užitočné pre športové aktivity, ako je napríklad stopky, časovač a budík.

Edifice hodinky sú dostupné v širokej škále štýlov a farieb, aby vyhovovali každému vkusu. Sú skvelým doplnkom pre každého, kto hľadá športové a štýlové hodinky.

Oceanus

Oceanus hodinky sú luxusné hodinky pre mužov. Tieto hodinky sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a sú navrhnuté tak, aby vydržali roky používania.

Oceanus hodinky sú vybavené najmodernejšími technológiami a sú skvelým doplnkom pre každého, kto hľadá luxusné a štýlové hodinky.

Záver

Casio je spoločnosť, ktorá ponúka širokú škálu hodiniek pre každého. Či už hľadáte odolné hodinky na každodenné nosenie, elegantné hodinky na špeciálne príležitosti alebo športové hodinky

Casio Collection W-800H-1BVES

35.25 
Legendárny producent hodiniek, značka Casio patrí jednoznačne medzi najpopulárnejšie značky hodiniek sveta, čo dokazujú v prvom rade milióny predaných hodiniek po celom svete. Obľúbeným kúskom sú naisto hodinky Casio W-800H-1BVES, ktoré sa začleňujú do vychýrenej modelovej rady Collection. Primárnym použitým materiálom púzdra modelu je živica a ozdobuje ho veľmi moderná čierna. Ujsť by vám nemal ani pútavý ciferník hodiniek, ktorý v tomto prípade vytvára dobre čitateľný LCD a chráni ho akrylátové sklíčko. Majú veľkosť 44,2 x 36,8 x 13,4 mm a ich chod zabepečuje Quartz (batéria). Nebojte, tento model od Casio nebude určite zlou voľbou. Hodinky

Casio G-Shock GA-900A-1A9ER

122.00 
Vychýrený výrobca hodiniek Casio sa zaraďuje zaisto medzi najpopulárnejšie značky hodiniek na svete, o čom vypovedajú najmä milióny spokojných zákazníkov. Pred sebou práve vidíte "nezničiteľné" športové hodinky Casio GA-900A-1A9ER zo slávnej edície G-Shock, ktoré vynikajú svojim legendárnym vzhľadom, ale aj prvotriednymi materiálmi. Púzdro tohto kúsku tvorí v prvom rade mimoriadne kvalitná živica a jeho farba je neutrálna čierna. Nevyhnutnou súčasťou hodiniek je aj ciferník, ktorého farba je v tomto prípade čierna a chráni ho minerálne sklíčko. Majú veľkosť 50 x 17 mm a ich chod zabepečuje Quartz (batéria). G-Shock štýl je skutočne nezameniteľný, dáte nám za pravdu, však? Hodinky

Casio Edifice EFV-550D-7AVUEF

115.35 
Traduje sa, že riadny muž by mal nosiť aspoň jedny parádne hodinky. Hodinky z dielne moderného výrobcu hodiniek Casio do tejto skupiny patria. Veľmi populárnym modelom sú naisto hodinky Casio EFV-550D-7AVUEF, ktoré sa začleňujú do zvučnej edície Edifice. Obal a teda púzdro týchto hodiniek tvorí hlavne pevná nerezová oceľ, pričom jeho farba je luxusná strieborná. Majú samozrejme aj ciferník, jeho farba je pri tomto modeli strieborná a prekrýva ho minerálne sklíčko. Hodinky sú v rozmere 47 x 53 x 12,1 mm a ich chod zabepečuje Quartz (batéria). Hodinky od Casio nebudú rozhodne krokom vedľa. Hodinky

Casio Collection AE-1100W-1BVEF

41.70 
Nie je nijakým tajomstvom, že každý riadny muž musí nosiť aspoň jedny poriadne hodinky. Kúsky z produkcie moderného výrobcu hodiniek Casio do tejto skupiny patria. Mimoriadne populárnym kúskom sú určite hodinky Casio AE-1100W-1BVEF, ktoré sa začleňujú do vychýrenej modelovej rady Collection. Pútavý LCD je umiestnený v praktickom púzdre, ktoré je plastové a jeho farba je veľmi moderná čierna. Ciferník hodiniek prekrýva trvácne minerálne sklíčko. Hodinky majú veľkosť 42 x 13 mm a ich pohon zabezpečuje Quartz (batéria). Nebojte, tento model od Casio nebude určite zlou voľbou. Hodinky

Casio Edifice  EFV-570D-2AVUEF

102.00 
Ako sa tak hovorí, každý skutočný chlap by mal mať prinajmenšom jedny namakané hodinky. Hodinky z výroby inovatíneho výrobcu hodiniek Casio sú dokonalým príkladom. Obľúbeným modelom sú iste hodinky Casio EFV-570D-2AVUEF, ktoré sa začleňujú do zvučnej modelovej rady Edifice. Obal a teda púzdro tohto modelu tvorí v prvom rade obzvlášť odolná nerezová oceľ a jeho farba je prepychová strieborná. Nevyhnutnou súčasťou hodiniek je aj ciferník, jeho farba je pri tomto modeli modrá a chráni ho minerálne sklíčko. Hodinky sú vo veľkosti 48,5 × 43,8 × 11,6 mm a poháňa ich Quartz (batéria). Neváhajte, s kvalitou týchto hodiniek budete určite spokojný. Hodinky

Casio Edifice  EFV-550P-1AVUEF

85.40 
Traduje sa, že každý naozajstný muž si zaslúži mať prinajmenšom jedny dobré hodinky. Modely z dielne progresívneho výrobcu Casio by tu nemali teda chýbať. Veľmi obľúbeným modelom sú dozaista hodinky Casio EFV-550P-1AVUEF, ktoré sa zaraďujú do známej edície Edifice. Obal a teda púzdro týchto hodiniek tvorí hlavne obzvlášť kvalitná oceľ s PVD povrchom, pričom jeho farba je univerzálna čierno - strieborná. Majú samozrejme aj ciferník, ktorého farba je pri tomto kúsku čierna a prekrýva ho minerálne sklíčko. Hodinky majú veľkosť 53 x 47 x 12,1 mm a ich pohon zabezpečuje Quartz (batéria). Presvedčili sme vás alebo ešte stále váhate? 🙂 Hodinky